A dán építészeti stúdió szakembereinek köszönhetően így a látogatók felülről is megnézhetik a környék gyönyörű panorámáját.
Nincs semmi baj a hagyományos és romantikus erdei sétányokkal, amelyeken sűrű növények között bandukolhatunk egy-egy hatalmas, fás területen.
Egy dán építészeti stúdió szakemberei azonban mertek valami sokkal különlegesebbet tervezni: egy olyan erdei utat, ami felfelé vezeti a sétálókat.
Az egyelőre látványtervek szintjén létező, spirál alakú sétányon függőleges irányban vezet az út.
Mindez lehetőséget ad arra is, hogy az erdőjárók a környezet megzavarása nélkül is képet kaphatnak a sűrű fákkal borított területről.
A Koppenhágától délre megépülő szerkezet középpontja egy kilátó, ami több mint 45 méter magasan van, a belső rámpán pedig 600 méter hosszan sétálhatunk majd. A projekt várhatóan 2018-ban nyitja meg kapuit a nagyközönség számára.